Приміщення Сватівської Міської Ради Сватівська Міська Рада Герб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада П’ятого скликання Сорокова сесія РІШЕННЯ Від 24 лютого 2010 р. м. Сватове «Про внесення змін у рішення Тридцятої сесії п’ятого скликання «Про місцеві податки та збори» від 12.02.2009р.»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента України 

Сватівська міська рада Шостого скликання РІШЕННЯ Про встановлення тимчасової заборони продажу земельних ділянок комунальної власності по Сватівській міській раді на 2011- 2012 роки

 

Сватівська міська рада Шостого скликання  м. Сватове

 

РІШЕННЯ

 

З метою приведення порядку продажу земельних ділянок комунальної власності Сватівської міської ради до вимог чинного законодавства: а саме ціна продажу земельної ділянки визначається за експертною грошовою оцінкою, що проводиться організаціями, які мають відповідну ліцензію на виконання цього виду робіт, на замовлення органів державної влади або органів місцевого самоврядування. Фінансування робіт з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки здійснюється за рахунок внесеного покупцем авансу, що не може бути більшим ніж 20 відсотків вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою. Але на території Сватівської міської ради такої нормативної грошової оцінки земель не проведено, що унеможливлює визначення авансового внеску, керуючись ст.. 12,128 Земельного кодексу України, ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

Сватівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити тимчасово продаж земельних ділянок комунальної власності Сватівської міської ради у 2011-2012 роках, до затвердження нормативної грошової оцінки м. Сватове.

2. Скасувати рішення тридцятої сесії Сватівської міської ради п’ятого скликання від 12.02.2009 року„Про Порядок продажу Сватівською міською радою земельних ділянок не сільськогосподарського та сільськогосподарського призначення державної або комунальної власності, на яких розташовані об’єкти власності”

3. Скасувати рішення Сватівської міської про доповнення переліку об’єктів комунальної власності земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які будуть продані у 2010-2011 роках згідно додатку 1.

4. Секретарю Сватівської міської ради Звягольському О.В. довести дане рішення до відома осіб зазначених у додатку 1.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань будівництва, благоустрою, житлово-комунального господарства, земельних відносин та екології.

 

Сватівський міський голова              Є.В. Рибалко

 

 

 

 

Вище представлене РІШЕННЯ Про встановлення тимчасової заборони продажу земельних ділянок комунальної власності по Сватівській міській раді на 2011- 2012 роки. Сподіваємося що РІШЕННЯ Про встановлення тимчасової заборони продажу земельних ділянок комунальної власності по Сватівській міській раді на 2011- 2012 роки, буде вам корисним. Успіхів вам!

 

Повернутись на сторінку "Рішення Сватівської Міської Ради"

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © © 2007 - 2024 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.