Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. ПРОЕКТ РІШЕННЯ м. Сватове 2011 року. «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сватове»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. ПРОЕКТ РІШЕННЯ м. Сватове 2011 року. «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сватове»

 

Рішення

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ м. Сватове 2011 року. «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сватове»

 

 

З метою удосконалення механізму залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сватове, реалізації Програм соціального і економічного розвитку , відповідно до ст. 27-1 Закону України «Про планування і забудову територій» (зі змінами), керуючись статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 16 Закону України «Про інвестиційну діяльність», ст. 40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, пунктом 2 статті 177 Господарського кодексу України, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Сватівської міської ради VІ скликання

Сватівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити: Порядок визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Сватове (додаток 1).

2. Типовий договір про пайову участь (внесок) замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Сватове (додаток 2).

3. Керуючому справами Сватівської міської ради через засоби масової інформації забезпечити оприлюднення даного рішення та додатків до нього.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та регуляторної політики та.

 

Сватівський міський голова          Є.В. Рибалко

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Сватівської міської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Сватове»

 

 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2024 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.