Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Рішення проекти Сватівської Міської Ради


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниРішення проекти Сватівської Міської Ради

ПРОЕКТ

Сватівська міська рада П'ятого скликання сесія
від ____ 2009 року м. Сватове «Про внесення змін до рішення 33-ої сесії міської ради (5 скликання) від 20.05.2009 р. «Про обмеження права на земельні ділянки»


 

РІШЕННЯ

Розглянувши звернення та пропозиції підприємців, враховуючи, що малі архітектурні форми облаштовані за їх власні кошти на земельній ділянці, що знаходиться в постійному користуванні КП «Сватівський міський ринок», з метою забезпечення їх права на першочергове придбання у власність або в оренду земельних ділянок під МАФ, керуючись ст. 111 Земельного кодексу України та ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 


Сватівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Викласти п. 1 рішення Тридцять третьої сесії Сватівської міської ради (5 скликання) від 20 травня 2009 року в слідкуючій редакції: «Обмежити право на земельні ділянки, на яких розташовані стаціонарні малі архітектурні форми, облаштовані за кошти підприємців, шляхом заборони на продаж або інше відчуження, заборони на передачу в оренду (суборенду) в разі зміни господарюючого суб'єкта або власника всім юридичним та фізичним особам окрім власників стаціонарних малих архітектурних форм або їх об'єднанням, заборони на зміну цільового призначення на необмежений час.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію Сватівської міської ради з питань благоустрою, землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

 

 

Сватівський міський голова                                    М.О. Шерстюк

 

Вверху представлені проекти рішення Сватівської міської для одержання зауважень і пропозицій. Всі пропозиції приймаються за адресою: 92600 Луганська область місто Сватове площа 50-річчя Перемоги 36, тел. 3-26-07, або на адресу електронної пошти: vlada@svatovo.ws. Успіхів вам!

 

Повернутися на загальну сторінку "Рішення проекти Сватівської Міської Ради"

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2024 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.