Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження тарифу КП «Сватове-благоустрій» на послугу з утримання прибудинкової території багатоквартирних житлових будинків м. Сватове»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження тарифу КП «Сватове-благоустрій» на послугу з утримання прибудинкової території багатоквартирних житлових будинків м. Сватове»

 

Рішення

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження тарифу КП «Сватове-благоустрій» на послугу з утримання прибудинкової території багатоквартирних житлових будинків м. Сватове»

 

 

Розглянувши економічно обґрунтований розрахунок витрат КП «Сватове-благоустрій» на утримання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків м. Сватове, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009 року №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», Законом України «Про житлово-комунальні послуги» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

1. Затвердити для підприємства, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Сватове КП «Сватове-благоустрій » тариф на послугу з утримання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків м. Сватове у розмірі 0,70 грн. за 1 кв.м. загальної площі квартири.

2. Комунальному підприємству «Сватове-благоустрій» у разі ненадання або надання в неповному обсязі послуги, тариф на яку затверджений цим рішенням, а також у разі відхилення при наданні вказаної послуги її кількісних та якісних показників від нормативних, здійснювати відповідно до вимог діючого законодавства відповідний перерахунок споживачам розміру плати за послугу з утримання прибудинкової території.

3. Рішення набуває чинності з 1 квітня 2011 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Євтушенко О.І.

 

Сватівський міський голова          Є.В. Рибалко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2024 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.