Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження Положення про оренду комунального майна Сватівської міської ради»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження Положення про оренду комунального майна Сватівської міської ради»

 

Рішення

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 2011 року м. Сватове «Про затвердження Положення про оренду комунального майна Сватівської міської ради»

 

 

В зв’язку з внесенням змін в законодавство України про оренду державного та комунального майна, з метою забезпечення підвищення ефективності використання майна комунальної власності Сватівської міської ради, що передається в оренду фізичним і юридичним особам та приведення „Положення про оренду комунального майна Сватівської міської ради” у відповідність до законодавства України, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

Сватівська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити „Положення про оренду комунального майна Сватівської міської ради”. (Додається)

2. Затвердити Порядок передачі в оренду, суборенду нерухомого майна та надання дозволу підприємствам, установам та організаціям бути орендодавцем нерухомого майна, що знаходиться на їх балансі. (Додається)

3. Визнати такими, що втратили чинність рішення 34-ї сесії Сватівської міської ради (двадцять третього скликання) від 30 жовтня 2001 року „Про затвердження положення про оренду комунального майна” та рішення 18-ї сесії Сватівської міської ради (двадцять четвертого скликання) від 26 липня 2004 року „Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Сватове”.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію Сватівської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та регуляторної політики.

Сватівський міський голова          Є.В. Рибалко

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2024 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.