Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від 20 травня 2010 року № 95 м. Сватове «Про виконання Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від 20 травня 2010 року № 95 м. Сватове «Про виконання Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради»

 

Рішення

 

Від 20 травня 2010 року
м. Сватове

№ 95

 

«Про виконання Правил благоустрою,
забезпечення чистоти та порядку на
території Сватівської міської ради»

 

Благоустрій міста – це комплекс робіт з розчищення, осушення та озеленення, утримання територій загального користування: вулиць, провулків, площ, кварталів, парків, шляхів, кладовищ, прибудинкових територій, спортивних майданчиків, санітарного очищення, зниження рівня шуму та інше, що здійснюється на території населеного пункту з метою створення умов щодо захисту та відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

З метою утримання в належному стані території міста, виконання заходів по благоустрою, керуючись Правилами благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради, затвердженими рішенням вісімнадцятої сесії міської ради від 30 жовтня 2007 року, ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,

 

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Виділити трудовим колективам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям за їх згодою дільниці вулиць, площ, скверів для наведення санітарного порядку згідно додатку № 1 до даного рішення.

2. Для підтримання належного порядку виділити підприємствам, приватним підприємцям міста за їх згодою пам’ятники, пам’ятні знаки, братські могили та кладовища (додаток № 2, 3).

3. Виділити автобусні зупинки, розташовані на вулицях міста, підприємствам та приватним підприємцям за їх згодою для підтримання належного санітарного стану (додаток № 4).

4. Для забезпечення належного догляду за клумбами по проспекту Забурдаєва розподілити їх за підприємствами, установами, організаціями, приватними підприємцями за їх згодою (додаток № 5).

5. Четвер та п’ятницю оголосити загальноміськими санітарними днями.

6. Догляд за об’єктами благоустрою, з ініціативи трудових колективів, приватних підприємців, здійснювати виключно в неробочий час, без використання матеріальних ресурсів.

7. Підприємствам, приватним підприємцям у разі необхідності залучення до виконання робіт з благоустрою на об’єктах, які не знаходяться у їх власності, трудових або матеріальних ресурсів необхідно укладати угоди про це з балансоутримувачем з метою відшкодування затрат.

8. Рейди перевірки по дотриманню Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на прилеглих і закріплених територіях проводити кожної п’ятниці. Матеріали перевірок висвітлювати в газеті «Голос громади».

9. Для контролю за виконанням Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради розподілити вулиці міста за спеціалістами міської ради (Додаток № 6).

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шовген З.Г.

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2018 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.