Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від 20 травня 2010 року № 92 м. Сватове «Про підсумки проведення місячника і суботника з озеленення та благоустрою в Сватівській територіальній громаді»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ від 20 травня 2010 року № 92 м. Сватове «Про підсумки проведення місячника і суботника з озеленення та благоустрою в Сватівській територіальній громаді»

 

Рішення

 

Від 20 травня 2010 року
м. Сватове

№ 92

 

“Про підсумки проведення місячника і
суботника з озеленення та благоустрою
в Сватівській територіальній громаді”

 

Заслухавши інформацію заступника міського голови Шовген З.Г. щодо підсумків проведення місячника та суботника з озеленення і благоустрою на території Сватівської територіальної громади, дбаючи про наведення належного санітарного стану, озеленення, благоустрій та впорядкування територій підприємств, установ, організацій, торговельних точок, осель, присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій, територій загального користування, впорядкування кладовищ, очищення берегів річок Красна та Хорино від сміття та чагарників, очищення лісосмуг на в’їзді в місто, ремонт та фарбування Братських могил, автобусних зупинок та залучення громадськості до наведення належного санітарного порядку та озеленення міста, керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Інформацію заступника міського голови Шовген З.Г. взяти до відома.

2. Роботу колективів підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, депутатів міської ради, голів квартальних та вуличних комітетів, жителів під час місячника та суботника з озеленення і благоустрою міста вважати результативною.

3. Відзначити листами подяки за активну участь в місячнику та суботнику з озеленення та благоустрою, високу відповідальність, прагнення зробити рідне Сватове квітучим і красивим колективи ЗАТ «Сватівська олія» (Родак І.М.), моторвагонного депо (Жестовський М.І.), міжрайгазу (Гавриленко І.Ю.), АФ «Слобожанська» (Полякова Л.П.), КП «Сватове–благоустрій» (Ульяненко Л.В.), КП «Сватове-тепло» (Данильченко В.І.), Сватівського заводу експериментального лиття (Кохан В.М.), райавтодору (Лібровська О.А.), ЗОШ № 6 (Юхновець О.П.), цеху електрозв’язку № 18 (Морозов П.Л.), дитячого садка «Журавка» (Каламайко Л.І.), Слобожанського заводу продтоварів (Бузовський І.М.), райагропроменерго (Хоша В.Ф.), вузла поштового зв’язку (Жовтоножко П.Ю.), лісомисливського господарства (Сорочук А.В.), приватних підприємців Пастуха О.А., Гордієнка В.А., Лєбєдєва В.В., Любого Г.В., Корнюшина С.М., Білоцерківського А.І., Слободенюка А.В., Плиску В.В., Привалова Л.М., БМП ЛТД «Сервіс» (Куліш Є.І.), Абдулаєву О.І., Ковальову Л.І.

4. Вказати на невиконання запланованого обсягу робіт під час місячника та суботника з озеленення і благоустрою міста МП «Слобожанщина» (Просін В.В.), редакції газети «Сватівські відомості» (Крюков А.О.), ЗАТ «Сватове-агро» (Гончар Н.В.), станції захисту рослин (Степаненко О.М.), ПП Сіньковій О.Е., Ніпіну В.І. та на необхідність виконати їх до 01.06.2010 року.

5. Звернути увагу керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, жителів міста, що санітарні дні ― четвер та п’ятниця є обов’язковими для виконання всім сватівчанам.

6. Редакції газети «Голос громади» (Верещагін В.Г.) оприлюднити підсумки проведення місячника та суботника з озеленення і благоустрою міста Сватове.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шовген З.Г.

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.