Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від «01» липня 2010 року № 128 м. Сватове «Про хід підготовки підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ Від «01» липня 2010 року № 128 м. Сватове «Про хід підготовки підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років»

 

Рішення

 

Від «01» липня 2010 року
м. Сватове
“Про хід підготовки підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років”

№ 128

 

Заслухавши інформацію заступника Сватівського міського голови по роботі з виконавчими органами міської ради Буланова І..О. про хід підготовки підприємств,організацій, установ міста до роботи в осінньо- зимовий період 2010-2011 років та звіт керівників підприємств житлово-комунального господарства з цього приводу, вважаючи, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати в осінньо-зимовий період стале виконання покладених на них обов’язків, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Інформацію заступника Сватівського міського голови по роботі з виконавчими органами міської ради Буланова І.О. про хід підготовки підприємств,організацій, установ міста до роботи в осінньо- зимовий період 2010-2011 років прийняти до відома.

 

2. Зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ та приватних підприємців міста забезпечити своєчасний ремонт обладнання електроустановок, устаткування теплових установок та мереж у необхідних обсягах до початку опалювального сезону 2010-2011років.

 

3. Зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ та приватних підприємців міста забезпечити готовність наявної техніки для очистки від снігу та посипки протиожеледними матеріалами закріплених за ними територій міста та наявність необхідної кількості інвентарю (лопат, ломів та інше) для виконання вищевказаних робіт.

 

4. Для очистки від снігу доріг м. Сватове в зимовий період експлуатації закріпити їх за підприємствами, організаціями ,установами та приватними підприємцями міста. (Додаток № 1)

 

5. Філії «Сватівський райавтодор» та КП «Сватове-благоустрій» забезпечити заготовку необхідної кількості піску та солі для посипки доріг та тротуарів м. Сватове.

 

6. Керівникам підприємств, організацій та установ міста, приватним підприємцям скласти схеми повідомлення робітників і водіїв та порядок їх дій у випадках екстремальних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов (снігопадом, ожеледицею) та надати їх копії до виконкому Сватівської міської ради.

 

7. КП «Сватове-благоустрій» (Ульяненко Л.В.) вирішити питання створення запасу пального для заправки снігоочисної техніки на осінньо-зимовий період 2010 – 2011 рр.

 

8. КП «Сватове- благоустрій» забезпечити в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 рр. очищення від снігу прибудинкових територій житлових будинків та їх дахів від льодяних бурульок та надати до виконкому міської ради схему очищення від снігу прибудинкових територій житлових будинків та посипки їх протиожеледними матеріалами.

 

9. Зобов’язати керівників підприємств, організацій та установ міста, приватних підприємців очистку від снігу та посипку шляхів протиожеледними матеріалами починати не пізніше п’ятої години ранку, зміщуючи належним чином робочий день робітників, які займатимуться цими роботами.

 

10. Звернутися до населення міста з проханням (з вимогою) в ході підготовки до осінньо-зимового періоду прочистити водовідвідні канави з метою запобігання підтоплення дворів вулиць, городів дощовими та талими водами.

 

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Сватівського міського голови по роботі з виконавчими органами міської ради Буланова І.О.

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.