Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ Від «01» липня 2010 року № 129 м. Сватове «Про узгодження місця скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ Від «01» липня 2010 року № 129 м. Сватове «Про узгодження місця скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове»

 

Рішення

 

Від «01» липня 2010 року
м. Сватове
“Про узгодження місця скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове”

№ 129

 

Розглянувши звернення директора ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода» з проханням узгодити місце скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове, керуючись ст. 21 Закону України «Про відходи, ст. 30,33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 

1. Визначити та узгодити ТОВ «Луганськвода» в особі ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода» місце скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами товариства з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове – каналізаційну насосну станцію №1 Сватівської дільниці ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода».

 

2. Зобовязати ТОВ «Луганськвода» в особі ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода» та інших виконавців послуг з вивезення рідких побутових відходів здійснювати злив рідких нечистот тільки в каналізаційну насосну станцію №1 Сватівської дільниці ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода».

 

3. Заборонити скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове в невстановлених та неузгоджених місцях.

 

4. Зобовязати ТОВ «Луганськвода» в особі ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода» здійснювати облік та приймання рідких нечистот в місці скидання рідких відходів і стічних вод, що вивозяться асенізаційними автомашинами з вигрібних ям населення та підприємств м. Сватове та здійснити заходи по недопущенню погіршення якості очистки стічних вод.

 

5. Дане рішення довести до відома населення та керівників підприємств, організацій і установ м. Сватове та надрукувати в газеті «Голос громади».

 

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Буланова І.О.

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.