Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ Від 23 вересня 2010 року № 214 м. Сватове «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ Від 23 вересня 2010 року № 214 м. Сватове «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення»

 

Рішення

 

Від 23 вересня 2010 року
м. Сватове
“Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення

№ 214

 

Розглянувши звернення комунального підприємства «Сватове-тепло» та висновки державної інспекції з контролю за цінами в Луганській області щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, постачанням теплової енергії та наданням послуг з централізованого опалення, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України № 955 від 10 липня 2006 року «Про затвердження Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води», Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити для підприємства, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Сватове КП «Сватове-тепло» та яке надає послуги з централізованого опалення тарифи на зазначені послуги, які споживаються та оплачуються власниками будинків, квартир та квартиронаймачами, бюджетними організаціями в розмірі:

- для населення - 561 грн. 20 коп. за 1 Гкал. з ПДВ або 40 грн. 55 коп. з ПДВ за 1 м2 опалювальної площі в місяць опалювального сезону;

- для бюджетних організацій 901 грн. 16 коп. з ПДВ за 1 Гкал.

2. Визначити виконавцем послуги з централізованого опалення комунальне підприємство «Сватове-тепло».

3. Комунальному підприємству «Сватове-тепло» у разі ненадання або надання в неповному обсязі послуг, тарифи на які затверджені цим рішенням, а також у разі відхилення при наданні вказаних послуг, їх кількісних та якісних показників, від нормативних, в т.ч. від норм споживання, здійснювати відповідно до вимог діючого законодавства відповідний перерахунок споживачам розміру плати за послуги з централізованого опалення.

4. Рішення набуває чинності з моменту оприлюднення в міській газеті «Голос громади».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Буланова І.О.

 

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.