Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


РІШЕННЯ Від 16 жовтня 2009 року № м. Сватове "Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення на території Сватівської територіальної громади"


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

РІШЕННЯ Від 16 жовтня 2009 року № м. Сватове "Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення на території Сватівської територіальної громади"

 

 

Сватівська міська рада Виконавчий комітет

Рішення Від 16 жовтня 2009 року № м. Сватове "Про проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення на території Сватівської територіальної громади"

 

 

З метою утримання в належному санітарному стані території міста, благоустрою та впорядкування територій підприємств, установ, організацій, агроформувань, торговельних точок, осель, присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій, територій загального користування, забезпечення збереження та примноження зелених насаджень міста та залучення громадськості до наведення належного санітарного порядку та озеленення міста, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 145 від 24.02.2009 року «Про організацію проведення у 2009 році заходів з озеленення, благоустрою та санітарного очищення населених пунктів та прилеглих до них територій області» та розпорядження голови Сватівської райдержадміністрації від 12.03.2009 року № 146 «Про організацію проведення у 2009 році заходів з озеленення, благоустрою та санітарного очищення території Сватівського району», керуючись ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Провести з 19 жовтня по 15 листопада 2009 року місячник з благоустрою, озеленення та санітарного очищення території Сватівської територіальної громади.

2. Створити при виконкомі Сватівської міської ради штаб по проведенню місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення у складі:

 

Шерстюк Микола Омелянович - начальник штабу, міський голова;

Ющенко Сергій Петрович - заступник начальника штабу, секретар міськради;

Буланов Іван Олександрович - заступник начальника штабу, заступник міського голови;

Шовген Зоя Григорівна - заступник начальника штабу, заступник міського голови;

Пономарьова Наталія Анатоліївна - секретар, спеціаліст міськради з питань благоустрою та торгівлі;

 

Члени штабу:

 

Ульяненко Леонід Васильович - в.о. директора КП «Сватове-благоустрій»;

Ткаченко Всеволод Васильович - головний лікар СЕС;

Путненко Іван Пантелійович - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Луганської області;

Кучугура Олександр Борисович - заступник начальника Сватівського РВ ГУМВС, начальник міліції громадської безпеки;

Мазурко Ірина Анатоліївна - завідуюча відділом освіти Сватівської РДА (за згодою);

Верещагін Віктор Григорович - головний редактор газети «Голос громади»;

Суховерхов Павло Миколайович - голова міської ради ветеранів.

 

Засідання штабу проводити щотижня (по п'ятницях).

 

3. Керівникам підприємств, установ, організацій, суб'єктам підприємницької діяльності вжити дієвих заходів щодо впорядкування та облаштування прилеглих та закріплених територій, споруд, які знаходяться у їх власності, згідно з «Правилами благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради».

4. Керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям провести роботи по озелененню прилеглої території, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, поглибленню та очищенню водостічних канав. Додаток № 1.

5. Залучити учнівську молодь до участі у насадженні дерев.

6. Керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям, які закріплені за кладовищами, братськими могилами, пам'ятниками, стелами, пам'ятними знаками провести комплекс ремонтних робіт та упорядкувати прилеглі території до 13 листопада 2009 року.

7. Депутатам міської ради, головам квартальних та вуличних комітетів провести сходи громадян з питання виконання мешканцями міста природоохоронного законодавства та правил благоустрою.

8. Начальнику РВ ГУМВС (Шадлер А.В.), начальнику ДАІ (Дорошенко О.В.), командиру Сватівського ДПС ДАІ (Кушнарьов О.П.) посилити контроль за дотриманням санітарного стану на території міста.

9. Сватівській санітарно-епідемічній станції (Ткаченко В.В.) посилити контроль за санітарним станом на території міської ради.

10. Редакції газети «Голос громади» (Верещагін В.Г.) висвітлювати хід проведення місячника з благоустрою та озеленення на сторінках газети.

11. Підсумки проведення місячника з благоустрою, озеленення та санітарного очищення на території Сватівської територіальної громади підвести на засіданні виконкому в листопаді 2009 року.

12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Шовген З.Г.

 

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.