Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ від 30 березня 2011 року № 73 м. Сватове «Про проведення місячника з благоустрою та озеленення на території Сватівської територіальної громади»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ від 30 березня 2011 року № 73 м. Сватове «Про проведення місячника з благоустрою та озеленення на території Сватівської територіальної громади»

 

Рішення

 

Від 30 березня 2011 року № 73 м. Сватове «Про проведення місячника з благоустрою та озеленення на території Сватівської територіальної громади»

 

 

З метою утримання в належному санітарному стані території міста, благоустрою та впорядкування території підприємств, установ, організацій, агроформувань, торговельних точок, осель, присадибних ділянок громадян, прибудинкових територій, багатоквартирних будинків, територій загального користування, забезпечення збереження та примноження зелених насаджень міста та залучення громадськості до наведення належного санітарного порядку та озеленення міста,запобігання виникнення епідеміологічних та надзвичайних ситуацій, керуючись ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про благоустрій населених пунктів»,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Провести з 1 квітня 2011 року по 30 квітня 2011 року місячник з благоустрою та озеленення території Сватівської територіальної громади.

2. Оголосити кожну суботу квітня-днем турботи про чистоту рідного міста,в межах цього дня провести:

02.04.2011. - суботник по упорядкуванню скверу на пл.50-річчя Перемоги (працівники міської ради, депутати міської ради);

09.04.2011 - суботник по упорядкуванню прибережної смуги навколо водосховища (депутати, рибалки)

16.04.2011 - загальноміський суботник:

упорядкування дитячих майданчиків;

упорядкування кладовищ;

30.04.2011 висадка та облаштування території навколо пам’ятника загиблих випускників шкіл міста (школи,депутати, міська рада)

3. Створити при виконкомі Сватівської міської ради штаб по проведенню місячника та міського суботнику в складі:

Рибалко Євген Вікторович – начальник штабу, міський голова;

Звягольський Олександр Васильович – заступник начальника штабу, секретар міськради;

Євтушенко Олександр Іванович – заступник начальника штабу, заступник міського голови;

Жаданова Людмила Василівна – заступник начальника штабу, заступник міського голови;

Родюшкін Сергій Іванович – заступник голови Сватівської РДА(за згодою);

Пономарьова Наталія Анатоліївна – секретар, спеціаліст міськради з питань благоустрою та торгівлі;

Члени штабу:

Верещагін Віктор Григорович – головний редактор газети «Голос громади»;

Данильченко Володимир Іванович – директор КП «Сватове-тепло»;

Хартов МаксимВалерійович – заступник начальника Сватівського РВ УМВС з громадської безпеки;

Мазурко Ірина Анатоліївна – завідуюча відділом освіти Сватівської РДА (за згодою);

Ульяненко Леонід Васильович – директор КП «Сватове-благоустрій»;

Путненко Іван Пантелійович – державний інспектор з охорони природного середовища по Сватівському району;

Суховерхов Павло Миколайович – голова міської ради ветеранів;

Ткаченко Всеволод Васильович – головний лікар СЕС;

Шкута Олександр Миколайович – депутат міської ради;

Борзило Іван Олексійович – депутат міської ради;

Матірко Ігор Юрійович – районний військовий комісар

4. Затвердити заходи по проведенню місячника з благоустрою та озеленення міста,надані ініціативною групою по проведенню місячника з благоустрою та озеленення міста (додаток № 1).

5. Штабу з питань проведення загальноміського суботника,визначити необхідний обсяг робіт,розробити заходи,спрямовані на виконання, та довести до відома керівників підприємств,установ,організацій,приватних підприємців міста до30 квітня 2011року.

6. Оголосити четвер та п’ятницю – санітарними днями в місті.

7.Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам підприємницької діяльності,жителям міста вжити дієвих заходів щодо впорядкування та облаштування прилеглих та закріплених територій, споруд, які знаходяться у їх власності, згідно «Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради» та заходів по проведенню місячника з благоустрою та озеленення міста.

8. Педагогічним і учнівським колективам навчальних закладів міста взяти активну участь у проведенні акції по висаджуванню дерев та облаштуванні квітників.

9. Керівникам підприємств, установ, організацій, приватним підприємцям, які закріплені за кладовищами, Братськими могилами, пам’ятниками, стелами, пам’ятними знаками провести комплекс ремонтних робіт та впорядкувати прилеглі території до 22 квітня 2011 року.

10. Депутатам міської ради, головам квартальних та вуличних комітетів провести сходи громадян з питання виконання мешканцями міста природоохоронного законодавства та Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території Сватівської міської ради.

11. Начальнику РВ УМВС (Шадлер А.В.), начальнику ДАІ (Дечко І.П. командиру Сватівського взводу ДПС ДАІ (Кушнарьов О.П.) посилити контроль за дотриманням санітарного стану на території міста.

12. Сватівській санітарно-епідеміологічній станції (Ткаченко В.В.) здійснювати контроль за санітарним станом на території міської ради.

13. Редакції газети «Голос громади» (Верещагін В.Г.) висвітлювати хід проведення місячнику благоустрою та озеленення на сторінках газети.

14. КП «Сватівський міський ринок»(Рибалкін О.М.) забезпечити висвітлювання заходів місячнику через роботу радіоточки.

15. Сватівській дільниці ВП Старобільського управління ТОВ «Луганськвода»(Шумаков А.С.), цеху електрозв’язку №18(Морозов П.Л.), в термін до 30.04.2011року забезпечити закриття люками колодязів систем каналізації, водовідведення та електрозв’язку,які проходять по місту.

16. Підсумки проведення місячнику з благоустрою та озеленення на території Сватівської територіальної громади підвести на засіданні виконкому в травні 2011року.

17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сватівської міської ради з питань благоустрою, землекористування та охорони навколишнього середовища.

 

Сватівський міський голова          Є.В. Рибалко

 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.