Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ від 20 квітня 2011 року № 100 “Про святкування 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років”


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. РІШЕННЯ від 20 квітня 2011 року № 100 “Про святкування 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років”

 

Рішення

 

Від 20 квітня 2011 року № 100 “Про святкування 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років”

 

 

З метою підготовки та святкування 66 річниці Перемоги в Великій Вітчизняній війні, організації гідного вшанування ветеранів, інвалідів війни, солдатських вдів, ветеранів трудового фронту, збереження героїчних традицій старших поколінь, удосконалення патріотичного виховання дітей, молоді, виховання інтересу до історії рідного краю, формування патріотичних почуттів на основі культурно-історичних цінностей, трудових і бойових традицій земляків і всього українського народу, керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років”,

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити склад оргкомітету по святкуванню 66 річниці Перемоги в Великій Вітчизняній війні. (додаток № 1)

2. Затвердити план заходів по відзначенню 66-ї річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні. (додаток № 2)

3. Затвердити робочий план підготовки та проведення святкування 66 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. (додаток № 3)

4. Затвердити списки запрошених на участь у заходах по вшануванню інвалідів ВВв, учасників бойових дій та солдатських вдів, учасників трудового фронту, учасників війни в Афганістані та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. (додаток № 4)

5. Затвердити список підприємств, установ, організацій та приватних підприємців, задіяних в організації роботи польових кухонь. (додаток № 5)

6. Рекомендувати керівникам підприємств, агроформувань, установ та організацій забезпечити організований підвіз пенсіонерів - ветеранів Великої Вітчизняної війни на святкові заходи 9 травня 2011 року.

7. Рекомендувати приватним підприємцям, які мають АЗС безкоштовно виділити по 20 літрів пального для заправки пасажирського транспорту, який буде задіяний на перевезеннях ветеранів ВВВ під час проведення урочистостей, за графіком Сватівської міської ради:

ПП Горбунов – МУЕГГ

ПП Погрібняк А.Л. – ПП Шкута О.М.

ПП Слободенюк – Райавтодор

ПП Плиска – КП „Сватове-благоустрій”

8. Фінансово-розрахунковому відділу Сватівської міської ради (заступник керівника фінансово - розрахунковому відділу Варибрус Н.О.) виділити та перерахувати кошти на організацію та проведення урочистих заходів, згідно кошторису та наданих первинних документів. (додаток № 6)

9. Видатки віднести за рахунок коштів спеціального та загального фондів, передбачених тимчасовим обсягом бюджету Сватівської міської ради на І півріччя 2011 року на фінансування міської програми «Забезпечення проведення міських заходів у І півріччі 2011 року».

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жаданову Л.В.

 

Сватівський міський голова          Є.В. Рибалко

 

 

 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.