Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення 16 березня 2010 р. № 55 м. Сватове «Про затвердження тарифів на окремі види ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення 16 березня 2010 р. № 55 м. Сватове «Про затвердження тарифів на окремі види ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку»

 

Рішення

 

16 березня 2010 р.
м. Сватове

№ 55

 

«Про затвердження тарифів на окремі види ритуальних
послуг відповідно до необхідного мінімального переліку»

 

 

 

Керуючись п. 2 ч. а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про поховання та похоронну справу», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», на підставі наказу Державного комітету України з питань житло-комунального господарства від 19.11.03 № 193 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України «Про поховання та похоронну справу», наказу Державного комітету України з питань житло-комунального господарства від 19.11.03 № 194 «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності”» з метою удосконалення надання ритуальних послуг населенню м. Сватове,

 

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити тарифи на окремі види ритуальних послуг відповідно до необхідного мінімального переліку, який затверджено наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003 р №193, для ритуальної служби КП «Сватове - благоустрій», що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Сватове та погодити зазначені тарифи, розраховані у відповідності з Єдиною методикою визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності, для підприємств, установ та організацій, що не належать до комунальної власності територіальної громади м. Сватове та надають вказані послуги за договором, укладеним з КП «Сватове - благоустрій» (Додається).

 

2. Зобов’язати головного редактора газети «Голос громади» (Верещагін В.Г.) оприлюднити дане рішення в місцевій газеті «Голос громади», а завідуючого організаційним відділом виконавчого комітету Сватівської міської ради (Луньов А.Е.) на Інтернет-сайті міської ради.

 

3. Керівнику КП «Сватове - благоустрій»» (Ульяненко Л.В.) переукласти договори з підприємствами, установами, організаціями та іншими суб’єктами господарювання, які надають ритуальні послуги на території м. Сватове з урахуванням даного рішення.

 

4. Заступнику Сватівського міського голови Шовген З.Г. здійснювати контроль за дотриманням діючого законодавства суб’єктами господарювання, які уклали договори с КП «Сватове- благоустрій»» стосовно захисту прав споживачів у частині надання відповідних ритуальних послуг.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Буланова І.О.

 

 

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

    Додаток до рішення виконкому Сватівської міської ради від 16 03. 2010. № 55

 

 

Тарифи
на окремі види ритуальних послуг відповідно до
необхідного мінімального переліку

 


№ п/п


Види ритуальних послуг

Вартістьодиниці послуги, грн.

1.

Оформлення свідоцтва про поховання

35-00

2.

Копання могили (викопування могили ручним способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили)

 

350-00

3.

Копання могили (викопування могили екскаватором, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили)


 

358-00

4.

Послуги автокатафалка (ГАЗ-52)

  • без вартості пального

  • з врахуванням вартості пального


75-14

122-62

5.

Послуги автобусу супроводження

  • без вартості пального

  • з врахуванням вартості пального


50-83

109-02

6.

Оббивка труни методом драпіровки ( з врахуванням вартості труни)

270-00

7.

Оббивка труни методом драпіровки та прикрасами ( з врахуванням вартості труни)

250-00

8.

Виготовлення траурної стрічки

5-00

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.