Приміщення Сватівської Міської РадиСватівська Міська РадаГерб Сватове
     Сватівська Міська Рада

СватовеЗоображення малого герба України


Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від «12» квітня 2010 року № 58 м. Сватове «Про забезпечення підготовки підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років»


 

Статистика


Символи Сватове

Історія символів України

Герб України

Флаг України

Гімн України

Державні символи президента УкраїниПовернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

Сватівська міська рада. Виконавчий комітет. Рішення від «12» квітня 2010 року № 58 м. Сватове «Про забезпечення підготовки підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років»

 

Рішення

 

Від «12» квітня 2010 року
м. Сватове

№ 58

 

« Про забезпечення підготовки підприємств,
організацій, установ міста до роботи в
осінньо-зимовий період 2010 – 2011 років»

 

 

Заслухавши інформацію директора КП «Сватове-тепло» Данильченко В.І., начальника Сватівської дільниці Старобільського ВП ТОВ «Луганськвода» Шумакова С.А. та директора КП «Сватове –Благорустрій» Ульяненко Л.В. про підсумки опалювального сезону 2009 – 2010 року в м. Сватове та хід підготовки підприємств, організацій, установ, а також населення міста до роботи в осінньо - зимовий період 2010-2011 років, вирішення міською радою питань безперебійного забезпечення територіальної громади в цей період теплом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями і забезпечення виконання з цією метою необхідних організаційно – технічних заходів, керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Виконавчий комітет Сватівської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію директора КП «Сватове-тепло» Данильченко В. І., начальника Сватівської дільниці Старобільського ВП ТОВ «Луганськвода» Шумакова С.А. та директора КП «Сватове – благоустрій» Ульяненко Л.В. про підсумки опалювального сезону 2009 – 2010 року в м. Сватове та хід підготовки підприємств, організацій, установ, а також населення міста до роботи в осінньо - зимовий період 2010-2011 років, вирішення міською радою питань безперебійного забезпечення територіальної громади в цей період теплом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями і забезпечення виконання з цією метою необхідних організаційно – технічних заходів прийняти до відома.

 

2. Затвердити заходи з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років.(Додаються)

 

3. Створити міський оперативний штаб з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років у складі:

 

Буланов І.О. – голова штабу, заступник міського голови;

Данильченко В.І. – заступник голови штабу, директор КП «Сватове – тепло»;

Жестовський С.В. – секретар штабу , спеціаліст міської ради з комунальних питань;

 

Члени штабу:

 

Середа А.З. – інспектор з енергетичного нагляду Сєвєродонецького відділення Державної інспекції енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у Луганській області;

Гавриленко І.Ю. – начальник Сватівського МУЕГГ ;

Третяков В.А.- начальник Сватівського КРЕМ;

Шумаков С.А. – начальник Сватівської дільниці Старобільського ВП ТОВ «Луганськвода»;

Ульяненко Л.В. – директор КП «Сватове – благоустрій»;

 

4. Зобов’язати керівників підприємств, організацій, установ, приватних підприємців міста та міський оперативний штаб з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років забезпечити виконання заходів з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років у встановлені терміни.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Буланова І.О.

 

Сватівський міський голова М.О. Шерстюк


 

 

 

    Додаток до рішення виконкому Сватівської міської ради від 14 04. 2010. № 58

 

 

Заходи
з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове
до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років

 

№ з/п

Зміст заходу

Відповідальний за виконання

Термін виконання

Прим.

1

У відповідності до п.1,2, 7.9. Наказу Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007 року «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» розробити, затвердити та надати до міського штабу заходи по підготовці підприємства, організації , установи до опалювального сезону 2010 -2011 років незалежно від відомчої належності, форми власності, наявності власних джерел теплопостачання і забезпечити їх виконання у встановлені терміни


 

Керівники підприємств, організацій та установ міста


 


 

до 15.05.

2010 року


 

2.

Міському оперативному штабу з підготовки житлово – комунального господарства м. Сватове до роботи в осінньо – зимовий період 2010-2011 років забезпечити розгляд на своїх засіданнях хід виконання заходів по підготовці підприємств, організацій , установ до опалювального сезону 2010 -2011 років незалежно від відомчої належності, форми власності, наявності власних джерел теплопостачання та вжиття відповідних заходів реагування при відхиленні від графіку їх виконання.


 

 

Буланов І.О.


 


 


 

2 рази на місяць


 

3.

У відповідності до п.5.2 Наказу Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007 року «Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж» забезпечити справну та безпечну експлуатацію в опалювальний період джерел теплопостачання, теплових мереж і систем теплопостачання підприємств, організацій, установ, шкіл, лікарень, магазинів, майстерень, їдалень тощо незалежно від відомчої належності, форми власності своєчасно до опалювального сезону підготовленим спеціальним персоналом або згідно укладеного договором персоналом КП «Сватове – тепло»


 


 

Керівники підприємств, організацій та установ міста


 


 

До 15.10.2010 року


 

4.

Сприяти власникам квартир житлових будинків , що в опалювальний сезон 2010 -2011 років будуть відключені від мереж централізованого опалення в облаштуванні в них автономного опалення.

Виконком

міської ради


 

До 15.10.2010 року


 

5.

Забезпечити наявність договорів КП «Сватове – тепло», підприємств, організацій , установ зі споживачами, енергопостачальними організаціями ( угоди на постачання електричної енергії, природного газу) та ТОВ «Луганськвода» на постачання води.

Данильченко В.І.,

керівники підприємств, організацій та установ міста

До 15.10.2010 року


 

6.

ДП «Сватівський райавтодор» та КП «Сватове – благоустрій» забезпечити заготовку необхідної кількості піску та солі для посипки доріг та тротуарів міста в осінньо – зимовий період.

Лібровська О.А.,

Ульяненко Л.В.

До 15.10.2010 року


 

7.

Забезпечити готовність наявної техніки та інвентарю (лопат, ломів та інше) для очистки від снігу та посипки протиожеледними матеріалами закріплених територій міста та територій підприємств, установ і організацій.

Керівники підприємств, організацій та установ міста

До 15.10.2010 року


 

 

 

 

Повернутися на сторінку Рішення Сватівського Міського виконавчого комітету

 

Обговорити на форумі

 

 

Прапор України


     Сватівська Міська Рада

Сватове

  Статистика сайта
Авторське право © 2007 - 2019 Сватівська Міська Рада - Всі права захищені

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.svatovo.ws є обов'язковим.